Найстрашніше пожежі: як перевезти речі в інше місто і не розоритися

Кожен з нас хоча б раз у житті кудись переїжджав — і майже всіх пересмикує від самої думки про цей процес. Як бути, якщо потрібно не просто змінити квартиру, а переїхати в інше місто? По роботі, сімейними обставинами або просто в пошуках кращих умов для життя. Журналіст ділиться особистим досвідом переїзду і дає покрокову інструкцію по перевезенню особистих речей.

Півтора року тому мені довелося переїхати  за сімейними обставинами. Часу на підготовку було близько чотирьох місяців, і я стала думати, з чого почати. Знайомі, які міняли міста вже кілька разів, дали рекомендації, але все-таки більшу частину знань про цей процес я отримала методом проб і помилок.

Сортування речей

За кілька років ми встигли розжитися побутовими предметами, які довелося відривати від серця при переїзді. Взяли лише найнеобхідніше. Перевозити посуд, постіль та інше дуже невигідно. Тому обмежилися тільки одягом і взуттям, документами, особистими речами та улюбленими книгами.
Частина посуду і техніки типу міксера і блендера я віддала батькам, а всі інші речі роздала друзям, яких запросила на свою «гаражний розпродаж» в гості. Якщо у вас є час, сили та бажання, то речі, які ви не готові тягнути з собою, можна продати на «ОЛХ».

Упаковування речей

У нас були дві великі дорожні сумки та валізу. Цього, звичайно, недостатньо для перевозу всіх речей, тому перед нами постало питання упаковування. Деякі транспортні компанії пропонують таку послугу, але це дорого, і ми спочатку були проти, щоб хтось чіпав наші речі. Зупинилися на коробках. Також нам знадобився скотч, вакуумні та сміттєві пакети великого розміру.

Всі речі я розсортувала сезонний, окремо склала верхній одяг, взуття і так далі. Щоб одяг не припадав пилом, я пакувала її в спеціальні чохли або пакети. Самі об’ємні речі — куртки та пуховики, — в герметичні пакети, це дозволило заощадити простір. Коробки запечатувала скотчем на кілька шарів для надійності. Кожну коробку на всякий випадок підписала, щоб знати, в якій послідовності розпаковувати.

Всього вийшло шість коробок і дві великі сумки. У валізу ми упакували тільки найнеобхідніше на перший час, поки буде йти все інше. Посилання речей і переліт відбулися в один день — вранці у нас забрали коробки, а ввечері ми сіли в літак.

Але якщо ви не хочете втрачати час, то найкраще замовити послуги мувінгової компанії, яка вирішить ваші питання.

Найстрашніше пожежі: як перевезти речі в інше місто і не розоритися

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *