Перевезення кімнатних рослин

В оселях більшості росіян є кімнатні квіти або інші рослини. Коли ви плануєте переїжджати, то незмінно ставите питанням: а як транспортувати настільки крихкий вантаж? Один горщик з невеликим рослиною ще можна перевезти своїми силами в звичайному легковику. Але що робити тим, у кого таких горщиків кілька?

Перевезення кімнатних рослин
Правила перевезення кімнатних рослин досить прості. Важливе місце в них займає підготовча робота.

Приблизно за один-два дні бажано припинити полив. Робиться це для того, щоб убезпечити коріння. При знаходженні у важкій вологій землі коренева система може запросто пошкодитися (наприклад, при необережному русі або різкому маневрі автомобіля).
Перед транспортуванням обов’язково підготуйте тару. В якості такої бажано вибрати глибокі коробки. Горщики з рослинами розміщуються максимально щільно один до одного, між ними прокладається картон. Слідкуйте за тим, щоб вільного місця не залишилося, інакше ушкоджень не уникнути! Порожнечі можна заповнити все тим же картоном або зім’ятими газетами. Щоб уникнути розсипання землі слід закрити її картоном або щільним папером.

Перевезення рослин в горщиках на дачу
Не меншу складність представляє перевезення рослин горщиків на дачну ділянку. Тут все ускладнюється досить великими обсягами вантажу в поєднанні з його крихкістю. Багато дачники везуть за місто саджанці – вони ще більш тендітні, ніж дорослі рослини.

Як і в попередньому випадку, важливо подбати про збереження кореневої системи. Якщо рослина сильно піднімається над рівнем землі, обов’язково зафіксуйте його стебло. Для цього підійдуть кілочки, які слід застромити в землю поруч з квіткою. Рослина акуратно прив’язується до кілка мотузкою або клейкою стрічкою, після чого накривається папером або газетами. З високими екземплярами потрібно вчинити трохи інакше – тут замість паперу використовують мішок.

Попередню роботу з підготовки рослин до переїзду не можна назвати складною, але якщо ви переживаєте, що не впораєтеся з нею, на допомогу прийдуть фахівці компанії «Експерс Переїзд». Наші співробітники мають багатий досвід і обов’язково врахують всі необхідні нюанси. В наявності у бригади завжди є необхідні пакувальні матеріали. Перевезення наші водії здійснять дуже акуратно, так що ваші рослини прибудуть на місце в повній цілості.

  1. Перестаньте поливати рослини за кілька днів до запланованого перевезення організованої – краще, якщо земля буде суха.
  2. Накрийте верхню частину землі в горщиках колами, вирізаними з картону – так вона не буде висипатися.
  3. Рослини з довгими стеблами прив’яжіть до кілочків.
  4. Верхівки рослин захистіть полотняними або щільними поліетиленовими мішками.
Перевезення кімнатних рослин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *