Перевезення особистих речей

При переїзді ми в першу чергу турбуємося про те, як доставити громіздкі, важкі предмети: меблі, великі побутові прилади, сантехніку. Але особисті речі, які накопичуються в наших квартирах, можуть стати не меншою проблемою: все їх потрібно правильно упакувати і перевезти так, щоб нічого не зіпсувалося і не зламалося. Наші поради допоможуть впоратися з перевезенням речей за дві секунди.

Як перевозити особисті речі?
Одяг
Перевозити одяг непросто: вона займає багато місця, легко брудниться і мнеться, а великі, об’ємні предмети одягу не влазять в стандартні коробки. Перед транспортуванням ми рекомендуємо упакувати її в стрейч-плівку або спеціальні герметичні пакети. Для перевезення суконь, пальто, курток і пуховиків найкраще використовувати гардеробні короба: великі картонні коробки з перекладинами для вішалок.

іграшки
Важко дати єдині рекомендації з транспортування іграшок: вони сильно розрізняються і за розміром, і за складом. Чого точно не варто робити з іграшками, так це перевозити їх разом з побутовою хімією, лакофарбовими матеріалами та іншими хімікатами.

рослини
Перевезення особистих речей – це не завжди перевезення неживих предметів. Розсада, квіти та інші кімнатні рослини вимагають особливо дбайливого догляду при транспортуванні. Є кілька простих рекомендацій, які спростять задачу:

Перестаньте поливати рослини за кілька днів до запланованого перевезення організованої – краще, якщо земля буде суха.
Накрийте верхню частину землі в горщиках колами, вирізаними з картону – так вона не буде висипатися.
Рослини з довгими стеблами прив’яжіть до кілочків.
Верхівки рослин захистіть полотняними або щільними поліетиленовими мішками.
Перевезення особистих речей
Ще рослини потрібно надійно закріпити в кузові – але це вже наша робота. Для фіксації вантажів у нас є спеціальні ремені.

Скло, дзеркала, акваріуми
Тендітні предмети зі скла перевозити, мабуть, найскладніше. Рекомендуємо довірити транспортування такого вантажу професіоналам. Предмети зі скла ми пакуємо в кілька шарів повітряно-пухирчастої плівки і прокладаємо листами гофрокартону. Якщо ви вирішите упакувати скляні речі самостійно – промаркируйте їх, щоб вантажники зверталися з ними акуратно.

Як бачите, все не так вже й складно: потрібно лише трохи кмітливості і хороших пакувальних матеріалів. А якщо ви не хочете робити все самі – замовте перевезення особистих речей у Львові  «Експрес Переїзд». Ми акуратно спакуємо, застрахуємо і довезем в цілості й схоронності ваш вантаж.

Перевезення особистих речей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *