Будинковий переїзд

+38 (096) 023-90-19           +38 (063) 827-95-58

Впродовж життя людина приймає багато важливих рішень. Одним із таких рішень є організація переїзду в нове житло. Для багатьох переїзд є настільки великою проблемою, що його порівнюють із пожежею. Так можуть говорити тільки ті, що мали необережність взяти на себе організацію  будинкового  переїзду, замість того, щоби довірити це професіоналам.

Переїзд Львів

Будинковий переїзд з компанією “Переїзд ЕКСПРЕС”

Самостійне планування переїзду з будинку може затягнутися на тижні або і місяці,  а також може бути причиною емоційних зривів та фінансових втрат. Львівська компанія «Переїзд ЕКСПРЕС» допоможе швидко і якісно перевезти ваші речі, заощадить здоров’я, час і гроші. Співробітники нашої moving компанії мають великий досвід роботи.  Завдяки високому професіоналізму, використанню інноваційних технологій і хорошому матеріальному оснащенню наші досвідчені працівники якісно і швидко організують ваш будинковий переїзд у Львові.  Компанія «Переїзд ЕКСПРЕС» надає все необхідне для організації комфортного будинкового переїзду у Львові: місткий транспорт, досвідчені вантажники, надійні матеріали для упаковування ваших речей. Вам не доведеться докладати жодних зусиль. Навіть сміття, що залишиться після пакування і розпакування речей, працівники компанії винесуть самостійно.

Як відбувається будинковий переїзд у Львові?

Компанія «Переїзд ЕКСПРЕС» в роботі шукає індивідуальний підхід до кожного свого клієнта, використовує сучасні логістично-транспортні системи.

До послуги «Будинковий переїзд» входить:

  • Оцінка об’єму роботи і майна;
  • Складання кошторису і плану перевезення;
  • Підготовка майна до перевезення, що включає від’єднання техніки, розбирання всіх меблів, упакування речей, маркування, завантаження всіх речей в машини;
  • Орендування вантажних автомобілів;
  • Перевезення речей за вказаною адресою;
  • Розвантаження машин, розпакування ваших речей, збір і розстановка меблів по місцях, монтаж кухонних меблів і техніки;
  • Послуга з організації переїзду вважається завершеною, якщо вивезено все сміття, а господар задоволений роботою.

Наша компанія готова допомогти Вам в’їхати в нове житло за короткий термін часу і за помірну ціну. Люди кажуть, що як почнеться нове життя, то таким воно і буде надалі. Можливо, у кожного будуть свої аргументи з цього приводу, але з компанію «Переїзд-ЕКСПРЕС»  ви зможете почати нове життя з комфортом, отримавши максимум задоволення від вашого будинкового переїзду у Львові.