Квартирний переїзд

Початок нового життя кожен бачить по-своєму: хтось починає бігати щодня в парку, хтось виходить заміж, а хтось переїжджає в нову квартиру. Переїзд завжди був проблемним і  болючим питанням, оскільки за найкоротші терміни потрібно встигнути перевезти все своє життя в нову квартиру.

квартирний переїзд львівКвартирний переїзд самостійно: проблеми та ризики

Квартирний переїзд забирає багато сил і часу. Самотужки запакувати і перевезти усі речі, які Ви збирали, купували впродовж усього життя, завдає неабиякого клопоту. Навіть якщо Ваші друзі чи знайомі погодилися допомогти, то зазвичай виникає проблема щодо вільного часу саме у той день, на котрий Ви запланували упакування речей, а також доволі поширена ситуація, коли у день чи за день до транспортування раптово автомобіль зазнає поломки. Наступним кроком виникає рішення щодо самостійної організації квартирного переїзду, проте все набагато складніше, адже у Вас може не виявитися спеціальних пакувальних матеріалів, відсутність яких може значно погіршити якість речей при транспортуванні, а деяке майно знищити цілком. Саме тому Вам варто враховувати усі можливі ризики самостійного квартирного переїзду. Найбільш оптимальним та найкращим вирішенням проблеми безумовно стане залучення moving компанії «Переїзд Експрес».

Квартирний переїзд у Львові разом з компанією «Переїзд Експрес»

На сьогоднішній день зовсім не обов’язково покладатися лише на власні сили, переїжджаючи з місця на місце. Без жодних зволікань Ви можете довірити організацію власного квартирного переїзду професіоналам компанії «Переїзд Експрес». Багаторічний особливий досвід наших працівників допомагає вирішити будь-які проблеми та питання навіть із найбільш вимогливими клієнтами, індивідуальний підхід і увага до прохань кожного замовника забезпечують проведення квартирного переїзду у Львові швидко, спокійно і за доступною ціною.

Наші спеціалісти готові надати Вам наступні послуги:

  • Забезпечать безоплатний виїзд нашого працівника, який проведе оцінку обсягу робіт та розрахунок вартості, а також складе кошторис та розробить план робіт;
  • Якісно зберуть і розберуть меблі;
  • Підберуть необхідні матеріали для упаковки та бережно упакують Ваші речі;
  • Акуратно і швидко проведуть навантажувально-розвантажувальні роботи;
  • Нададуть транспорт відповідно до обсягу багажу;
  • Забезпечать цілісність речей, які перевозять;
  • Зможуть відвантажити Ваше майно на будь-який поверх;
  • Розпакують речі, а також допоможуть встановити меблі, підключити побутову техніку, аудіо та відеоприлади, вивезуть будівельне і пакувальне сміття;
  • Компанія «Переїзд Експрес» організовує квартирні переїзди не лише у межах області чи Львова, а й по всій Україні.

Наша компанія із задоволенням проведе недорого квартирний переїзд як у великому місті, так і в маленькому районному центрі, залишивши Вам лише приємні спогади та позитивні емоції.