Перевезення піаніно

Музичні інструменти – це досить тендітні і крихкі речі, а тому їх дуже легко пошкодити та вивести з ладу. Нехай вас не вибиває розмір піаніно, бо він немає нічого спільного з його внутрішніми деталями, які можуть бути пошкодженні під час перевезення. Розмір не завжди означає захищеність. Перевезення піаніно краще замовити у нашої компанії Переїзд Експрес, бо саме ми ставимося обережно до всіх ваших речей без винятку.

Ми підбираємо потрібне обладнання для максимально комфортного та швидкого перевезення. Вибір залежить не тільки від розміру піаніно, але також і від його розташування в оселі. Дуже важливо брати до уваги всі дрібниці під час перевезення такої важливої речі, як улюблений музичний інструмент.

Якщо у вас була ідея самостійно перевезти фортепіано в автомобілі, треба одразу ж від неї відмовитись. При непрофесійному підході можна пошкодити не лише інструмент, а й свою спину. Саме тому треба довірити перевезення піаніно професіоналам з нашої компанії Переїзд Експрес. Для нас ваш інструмент на вагу золота, тому ми доставимо його без внутрішніх і зовнішніх ушкоджень.

Непрофесійні вантажники не беруть до уваги вагу і нестандарту форму піаніно, через це й трапляється більшість ушкоджень. Обережнішими треба бути зі старими антикварними
фортепіано. Вони частіше є важчими за сучасні, а їх внутрішні деталі більше схильні до пошкоджень різного характеру. Тільки вручну й зі спеціальним такелажним обладнанням, можна перевозити музичні інструменти великих розмірів. Маючи потрібне обладнання, не має різниці, з якого поверху спускати піаніно. В будь-якому разі це буде швидко й без ушкоджень.

перевезення піаніно львів

“Переїзд Експрес” перевезе ваш фортепіано

Більше того, ми піклуємося про ваші речі, а саме тому ми також упаковуємо їх та надаємо послуги демонтажу (після перевезення ми також робимо монтаж декоративних і оздоблювальних частинок інструменту). Наша команда складається не тільки з вантажників, а й зі столярів та меблярів, які можуть швидко й без шкоди вашому інструменту зробити демонтаж. Піаніно буде виглядати, як до перевезення, а може навіть краще.

Ми навіть готові налагодити звучання вашого піаніно, коли воно прибуде у нову оселю. Для
компанії Переїзд Експрес важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. Ми робимо переїзд у Львові швидко, не дорого, але головне якісно! Наші номери можна знайти на сайті. Ми чекаємо на вас.