Перевезення сейфа

При офісному або квартирному переїзді досить часто виникає необхідність транспортувати не тільки меблі, але іноді і сейф. Сейф – це не тільки дуже цінний, але і незручний вантаж. Його не можна розібрати і дуже  важкий. Проте вирішення проблеми є. Оперативно і якісно транспортувати сейф вам допоможе  moving компанія «Переїзд ЕКСПРЕС» у Львові.

перевезення сейфа львів

Ризики при транспортуванні сейфа самотужки

Перевезення сейфів – одна з наших послуг. У нас вже є великий досвід в таких перевезеннях, і ми можемо гарантувати своїм клієнтам швидку і якісну перевезення сейфа. Не намагайтеся заощадити на кваліфікованій допомозі. Перевезення сейфів з добровільними помічниками може мати потім негативні наслідки. Уявіть тільки, що вантаж вагою 600 кг може впасти вам на ногу і травмувати її. А як вам перспектива «зірвати» спину? Що вже тут говорити про випадки, коли сейф потрібно нести по сходах. «Переїзд Експрес» позбавить вас від усіх подібних проблем.

Особливості перевезення сейфів та банкоматів у Львові

Наші фахівці насамперед демонтують кріплення банкомата. Якщо він знаходиться в ніші, то витягають його звідти. Після цього вантаж встановлюється на спеціальний піддон. Не забувайте про вагу банкомата: деякі можуть важити 1300 кг. Крім того, деякі з них абсолютно нестандартних розмірів. Банкомат потрібно надійно закріпити на піддоні й завантажити в автомобіль. Це можна за допомогою різних інструментів: стропи (якщо він важить до 600 кг), візок та інше. В машині існують спеціальні фіксатори, що допоможуть  перевезти ваш банкомат акуратно і без пошкоджень.

Не дивлячись на великі розміри і товсті стінки в деякі сейфи мають дуже чутливі механізми. Ці механізми не постраждають і залишаться в робочому стані після нашого перевезення. Для цього ми не тільки надійно фіксуємо сейф в транспорті, але і вибираємо маршрут з хорошими дорогами.

Переваги компанії «Переїзд ЕКСПРЕС» у Львові

Транспортування сейфа  вимагає від мувінгової фірми великої відповідальності, оскільки це цінний вантаж. «Переїзд ЕКСПРЕС» – надійна компанія, якій можна довірити найцінніше. Досвідчені вантажники і правильно підібране устаткування допоможуть вам у якісному та акуратному транспортуванні вашого сейфа. У нас є все для безпечного перевезення сейфів: сучасний пакувальний матеріал, такелажні ремені, спеціальні візки та вантажівки з гідропідйомниками. Будь-хто із наших клієнтів, які вже перевезли свій сейф з нашою допомогою, підтвердить, що наша компанія виконує свою роботу оперативно, злагоджено і вчасно.