Перевезення скла

2 Лют by admin

Перевезення скла

Скло вважається одним з найбільш тендітних вантажів, з транспортуванням якого може зіткнутися людина. Роботу цю краще не виконувати самостійно, а довірити професіоналам. Співробітники компанії «Експерс переїзд» мають багатий досвід і знають всі правила перевезення скла. З нами ви можете бути впевнені – цінний і примхливий вантаж прибуде на місце без найменших ушкоджень!

Перевезення листового скла
Найбільш складним завданням вважається перевезення листового скла. Матеріал цей часто відрізняється досить великими габаритами. Ще перед транспортуванням необхідно дотримати наступні вимоги:

Перевезення листового скла
Найважливіший момент – правильна надійна упаковка. Скло обов’язково загортають в пухирчатою плівку. Зверху всю конструкцію обмотують будівельним скотчем.
Якщо розміри вантажу невеликі, його можна перевезти в дерев’яних або металевих ящиках. Внутрішній простір потрібно перекласти спіненим поліетиленом, щоб уникнути вільного переміщення скла по тарі. Ящики ретельно закріплюють в кузові автомобіля – для цього підійдуть міцні ремені.
Великі листові скла необхідно помістити на спеціальні стійки. Установка таких конструкцій можлива у всіх автомобілях компанії «Експерс переїзд».
Для транспортування листового скла ми використовуємо автомобілі з власного автопарку, регулярно проходять ТО і, як наслідок, надійні в роботі. Всі машини мають плавним ходом, що дозволяє уникнути трясіння під час руху і, як наслідок, псування вантажу.

Перевезення вікон
При перевезенні вікон використовується спеціальна металева конструкція, яка отримала в народі назву «піраміда». Це пристосування являє собою алюмінієвий каркас з кріпленнями, який широко використовується всіма логістичними організаціями нашої країни. Пристрій «піраміди» таке, що скла в рамах не контактують між собою під час руху автомобіля, а значить, повністю знівельовано ризик появи відколів і тріщин. Ці ж конструкції дозволяють транспортувати і пластикові двері.

При зверненні в компанію «Експрес переїзд» вам не доведеться самостійно підшукувати потрібну упаковку або наспіх монтувати каркас для перевезення крихкого вантажу. В наявності в нашому магазині завжди знайдеться будь-пакувальний матеріал. У виборі його, а також найбільш підходящого транспортного засобу з власного автопарку компанії допоможе будь-який з менеджерів.