Складський переїзд

Кожна велика фірма використовує склади для зберігання свого товару. Але рано чи пізно настає момент складського переїзду, коли все майно потрібно перевезти в нове приміщення і бажано за короткий час.

Особливості складського переїзду

Головна відмінність транспортування складу з одного приміщення в інше – дуже великий обсяг вантажу, що вимагає значної кількості ручної, автоматизованої та напівавтоматизованої сили. Тому вже з самого початку важливо правильно оцінити ситуацію та скористатися послугами moving компанії «Переїзд ЕКСПРЕС» у Львові.

Заздалегідь варто приступити до упаковки майна, надійного палетування товарів, що зберігаються, демонтажу стелажів та інших конструкцій для зберігання, підготовки складської спецтехніки до транспортування. Для зручної подачі замовленого транспорту потрібно подбати про вільні під’їзні шляхи до складу..

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на додаткові послуги персоналу, представники компанії допоможуть підготуватися до дня безпосереднього перевезення. При необхідності клієнт може замовити різні пакувальні матеріали.

складський переїзд львів

Можливості та технічне оснащення компанії «Переїзд ЕКСПРЕС»

Велика транспортно-технічна база нашої компанії дозволяє зробити складський переїзд максимально комфортною і оперативної процедурою. Щоб швидко, правильно і якісно завантажити автомобілі, наші кваліфіковані вантажники використовують:

  • навантажувальні візки різного типу: трансформери, гідравлічні, зі стаціонарною або відкидною платформою і так далі;
  • такелажні пристрої: кріплення, лебідки, троси, стрічки.

Всі великогабаритні та великовагові предмети, в тому числі, для складу, будуть надійно упаковані і доставлені в кінцевий пункт. Для більшої зручності клієнтів ми пропонуємо не тільки упаковку, підготовку, навантаження і розвантаження майна, але і його розпакування, розстановку по місцях, монтаж та підключення техніки.

Речі, які виявилися не потрібні у ході підготовки до транспортування, і весь пакувальний сміття після її здійснення теж можуть бути вивезені нашими співробітниками для утилізації. Ця послуга дуже затребувана серед корпоративних клієнтів.

Компанія «Переїзд ЕКСПРЕС» організовує і здійснює складські переїзди не тільки в межах Львова чи області, а й по всій Україні.  Ми допоможемо перевезти ваш склад непомітно для бізнесу і зручно для клієнта за доступною ціною.