Вивіз будівельного сміття

Будівельні роботи, ремонти та переїзди завжди мають побічну сторону у вигляді будівельного сміття. Від залишків необхідно позбавлятися, проте це завдання може стати набагато складнішим, аніж здається на перший погляд, адже весь процес супроводжується великими незручностями.

Чому необхідно заздалегідь подбати про вивезення будівельного сміття?

вивіз будівельного сміття львівУсі післяремонтні відходи та старі меблі потребують ліквідації, але чи знали Ви, що вивіз будівельного сміття регулюються відповідними законодавчими актами? Правила поводження із твердими побутовими та будівничими відходами, а також старими меблями регулюються Законом України «Про відходи». Нормативним актом встановлений ряд обмежень, умов та процесуальних дій, яких необхідно дотримуватись, аби законним способом позбавитись відходів. Саме тому перед початком переїзду чи ремонту необхідно заздалегідь подбати про усі деталі вивезення відходів у Львові та довірити справу кращим спеціалістам компанії «Переїзд Експрес».

Слід зазначити, що позбавлятися будівельних відходів, меблів габаритних розмірів та інших речей у звичайні смітники також заборонено. Обґрунтовується це тим, що вартість вивезення та утилізації не включена до квартплати. Норма викидів, яка передбачена на одного мешканця сягає 0,16 м куб. на місяць. Таким чином, задля дотримання закону, а також зняття з себе будь-якої відповідальності та клопотів по вивезенню відходів, ми рекомендуємо зв’язатися з нашими менеджерами, які з радістю нададуть усю необхідну інформацію, якісно проконсультують Вас. Обравши необхідний пакет послуг, наша компанія подбає про усі нюанси по вивезенню будівельного сміття.

«Переїзд Експрес» найкращий вибір у Львові

Необхідно одразу усвідомити, що будь-яке сміття не можна просто залишити де завгодно. Краще довірити усю роботу та клопоти щодо ліквідації відходів професіоналам, у яких в наявності багаторічний досвід, усе необхідне устаткування та ресурси.

На даний момент не існує конкретного переліку усіх заборонених предметів до викидання, проте слід дотримуватися позиції не викидати габаритні та масивні предмети, електричну техніку та ін. Таким чином Ви не лише уникнете проблем і штрафів, але й збережете довкілля у належному стані.

Якщо Ви до кінця не впевнені чи можна викинути той або інший предмет у смітник, найкращим варіантом буде не йти на ризик, а звернутися за допомогою до справжніх професіоналів, які утилізують його належним чином.